Інженер з якості відділу управління якістю (авіаційна складова) Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Шаповалова пройшла дистанційно курс на тему «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» на Prometheus.

У курсі були представлені різні погляди на підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, управління змінами та лідерство в університеті.

Серед розглянутих питань: планування та впровадження ефективних змін на різних рівнях (рівні окремих курсів, освітньої програми та ЗВО в цілому); роль гаранта програми. Учасники курсу по-новому оцінили роль викладача в забезпеченні якості освіти.

Після успішного проходження курсу інженер дізналася багато корисної інформації для використання у подальшій роботі та отримала сертифікат.

ВЗГ ХНУВС