Відповідно до вимог Наказу МВС України № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки України» та з урахуванням недоліків, які стали причиною гучної пожежі з людським втратами в Одеському економічному коледжі, протягом тижня з постійним та змінним особовим складом Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС проводився комплекс профілактичних навчально-тренувальних заходів. для відпрацювання дій з локалізації пожежі та надання першої медичної допомоги. З метою забезпечення злагоджених та ефективних дій при виникненні надзвичайних ситуацій під час проведення занять та відпочинку, а також для відпрацювання дій з локалізації пожежі та надання першої медичної допомоги поетапно проводились тренування окремо з кожною навчальною групою під керівництвом кураторів при безпосередній допомозі фахівців служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення коледжу. На завершальному етапі циклу вдосконалення дій особового складу 11 грудня 2019 року було проведено раптове відпрацювання всім складом коледжу дій при умовній «пожежі» в навчальних корпусах під час проведення занять на центральній базі та на аеродромі Велика Кохнівка. Тренування показало злагодженість дій основного особового складу, але керівництво коледжу вважає, що систему необхідно вдосконалювати, і прагне над цим працювати.