05 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулися збори трудового колективу, курсантів та студентів коледжу з питань протипожежної безпеки та порядку дій  в разі виникнення пожежі. На зборах виступили директор коледжу Олексій Котов, начальник служби аварійно-рятувального забезпечення польотів Ігор Мелеховець, інженер-інспектор з протипожежної безпеки Дмитро Борщенко та виконуюча обов’язки начальника відділу медичного забезпечення Тамара Яцина, які надали рекомендації щодо заходів попередження виникнення пожежних ситуацій та порядку дій при їх виникненні, а також надання першої медичної допомоги та профілактики сезонних захворювань. Крім того, на зборах були повторно доведені вимоги Наказу МВС України № 1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки України». Після виступів присутнім було продемонстровано відео-інформацію про пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу з коментарями Державної служби з надзвичайних ситуацій України , а також відео-ролик, підготовлений ДСНС України, щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та заходів по їх ліквідації.