З нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості. Зі святом жінок  і дівчат привітав директор Руслан Яковлєв. Він побажав успіхів у професійній та навчальній діяльності, кохання та здійснення мрій, а також вручив нагороди. Грамотами та подяками за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків та навчання, ініціативу і наполегливість було відзначено жінок і дівчат коледжу під час урочистостей.

Приємним подарунком для жіночої половини став концерт, підготовлений чоловіками – працівниками, курсантами і студентами навчального закладу, а також квіти, якими в цей день зустрічали кожну представницю прекрасного.