Здобувачі освіти другого курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у VIIІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з громадянської освіти «На Урок». За результатами олімпіади 41 здобувач освіти отримав свідоцтво про участь, четверо – диплом третього ступеня, двоє – диплом другого ступеня. Викладачка циклової комісії економіки та управління Людмила Хиль отримала свідоцтва за активну участь у підготовці учнів до VIIІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок», які стали переможцями. Дякуємо всім учасникам олімпіади і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!