Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Стратегічне мислення».

Під час опанування курсу, який розроблено деканом Київської бізнес-школи кандидатом технічних наук Михайлом Крикуновим, розглядалися питання про стратегічний вибір, що стоїть перед людиною або організацією, про стратегічне бачення, стратегічні цілі, персональні амбіції та цінності, техніки стратегічного мислення. PEST – аналіз, модель конкурентних сил, SWOT – аналіз тощо. Особлива увага приділялась технікам стимуляції і поліпшення стратегічного мислення, а також критичному мисленню, візуалізації та процесності стратегічного мислення, циклам навчання у стратегічному мисленні.

Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані в подальшій роботі.