Викладачем-методистом циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Світланою Грибановою за участі бухгалтера матеріального відділу Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Олени Василенко для студентів 2 курсу (групи БОдбср-18-1) було проведене бінарне заняття з навчальної дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка» за темою: «Робота з лінійними базами даних у електронних таблицях». Під час виконання практичних завдань студенти засвоїли прийми обробки облікової інформації у середовищі табличного процесора. Олена Василенко розповіла про зручність використання електронних таблиць для ведення обліку, запропонувала творче завдання, для виконання якого, студенти склали складський опис матеріалів із використанням таких можливостей електронних таблиць як сортування, автофільтр, відбір даних за вказаним критерієм. Наприкінці заняття бухгалтер відповіла на численні запитання студентів. Бінарні заняття підвищують мотивацію студентів до отримання знань. Набуті практичні навички стануть у нагоді під час виконання своїх професійних обов'язків у майбутньому.