Викладачі циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу провели олімпіаду з навчальної дисципліни «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)». В олімпіаді взяли участь курсанти і студенти І курсу загальноосвітньої підготовки молодших бакалаврів на основі базової загальної середньої освіти.

Спостерігачами виступили: голова циклової комісії природничих дисциплін Яна Долударєва, викладачі Надія Подгорних, Оксана Гусарова, Людмила Пилипенко, Надія Назаренко.

Олімпіада проходила в один етап. За результатами проведення заходу було визначено переможців: І місце посіла курсантка Маргарита Капцевич, ІІ місце – курсант Михайло Варич і ІІІ місце – студентка Дарія Бегма.