03 грудня 2019 року викладач циклової комісії менеджменту організацій транспорту, кандидат економічних наук, викладач вищої категорії Юденко Євген Володимирович разом з директором компанії ТОВ «ТАЙТАН-ЛОГІСТИК» Жидко Наталією Василівною провели бінарне заняття з дисципліни «Системний підхід в логістиці». Заняття відбулось на тему «Логістичне забезпечення перевезення вантажів залізничним транспортом» зі студентами третього і четвертого курсу, які навчаються за освітньої програмою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 073 Менеджмент (Логістика). Впродовж заняття директором ТОВ «ТАЙТАН-ЛОГІСТИК» була надана корисна інформація відносно основних аспектів діяльності залізничного транспорту. Сутність ефективності роботи логістичних служб при здійсненні вантажно-розвантажувальних робіт, специфіки роботи залізничної станції під час відправки та отриманні різних видів вантажу, оформленні супровідних документів на вантаж, здійснення контролю переміщення вантажу від пункту відправлення до пункту призначення. Наприкінці заняття Жидко Наталія Василівна надала студентам відповіді на питання, що зацікавили студентів. Після закінчення бінарного заняття була організована зустріч педагогічного складу циклової комісії менеджменту організацій транспорту з директором компанії ТОВ «ТАЙТАН-ЛОГІСТИК» Жидко Наталією Василівна. На зустрічі першочергову увагу приділили вивченню потреб роботодавців щодо можливостей укомплектування підприємств професійними кадрами з числа випускників спеціальності 073 Менеджмент (Логістика) Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі Наталія Василівна ознайомилась з освітньо-професійною програмою першого (баклаврського) рівня вищої освіти Менеджмент (Логістика) та програмними компетентностями спеціальності які отримують студенти під час навчання. Особливу увага Жидко Н.В. звернула на перелік професійно-орієнтованих навчальних дисциплін, ознайомилась з комплектами навчально-методичного забезпечення та тематикою навчальних дисциплін які формують фахові компетентності майбутніх фахівців. Після перегляду ОП провідний фахівець наголосила, що освітні та вибіркові компоненти в повній мірі забезпечують професійну підготовку спеціалістів. Жидко Н.В. розповіла про перспективи розвитку підприємства і що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети, а саме підбору кадрів на замовлення роботодавців, забезпечують стабільність на ринку праці та вирішують проблеми зайнятості населення.

Голова циклової комісії менеджменту організацій транспорту Олена Цимбалістова