17 лютого 2021 року відзначається Всесвітній день спонтанного прояву доброти та Міжнародний день котів. Курсанти і студенти, працівники та волонтери Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали КП «Спецсервіс-Кременчук», щоб допомогти безпритульним тваринам. Завідувач пункту тимчасового утримування безпритульних тварин Марина Кожушко провела для представників коледжу екскурсію, розповіла про роботу підприємства, показала територію, тварин, які утримуються. Саме для них представники закладу освіти підготували ліки, необхідні речі, різні види корму для котів і собак. Відвідувачі притулку також поспілкувалися з тваринами, які щиро та емоції раділи гостям.