2 лютого 2021 року відбулося відкрите заняття викладача вищої категорії циклової комісії економіки та управління Пушкар Олени Іванівни для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, спеціальність 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійна програма «Бухгалтерський облік» (навчальна група БОдбср-18-1) з навчальної дисципліни «Аудит» за темою «Аудиторські докази та робочі документи аудитора».
На занятті були розглянуті наступні питання:
1. Поняття аудиторських доказів, їх класифікація.
2. Нормативно-правове забезпечення збирання аудиторських доказів.
3. Методика та джерела отримання аудиторських доказів.
4. Робочі документи аудитора, їх види..
Мета заняття: Ознайомити здобувачів освіти з метою та завданнями збирання аудиторських доказів. Розглянути методику та джерела їх збирання, робочі документи аудитора. Заняття проведено на високому професійному рівні з використанням сучасних технічних засобів навчання, активних методів, роздаткового матеріалу та тестових завдань для контролю засвоєння розглянутого матеріалу. Впродовж всього заняття. викладач забезпечив активну участь студентів в обговорення матеріалу лекції.