28 січня 2021 року відбулося відкрите практичне заняття викладача вищої категорії циклової комісії економіки та управління Бондарець Олени Миколаївни для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, спеціальність 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійна програма «Бухгалтерський облік» (навч. група БОдбср-19-1) з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» за темою «Предмет і метод бухгалтерського обліку». На практичному занятті були розглянуті наступні питання:
1. Визначення предмета та об'єктів бухгалтерського обліку. Характеристика об'єктів бухгалтерського обліку.
2. Метод бухгалтерського обліку. Елементи методу бухгалтерського обліку та їх характеристика.
Мета заняття: засвоєння класифікації господарських засобів і їх групування за складом та розміщенням та за джерелами утворення. Заняття проведено на високому професійному рівні з використанням сучасних технічних засобів навчання, активних методів, роздаткового матеріалу для розв'язування практичних завдань. На практичному занятті викладач забезпечив активну участь студентів впродовж всього заняття.