23 грудня 2020 року відбулась зустріч гаранта Олени Цимбалістової та викладачів робочої групи освітньо-професійної програми Логістика зі стейкхолдером, завідувачем відділу фонду Кременчуцького Краєзнавчого музею Іриною Анатолієвною Машеровою. У межах круглого столу гарант пояснила значення моніторингу та врахування пропозицій стекхолдерів для покращення освітнього процесу здобувачів вищої освіти. Ірина Мошерова розповіла про особливості роботи Краєзнавчого музею та перспективи співпраці з Кременчуцькою міською радою, щодо розгляду проекту впровадження нового напрямку організаційно-управлінської діяльності музею. Проект передбачає введення нової послуги з надання інформації відносно оптимізації маршрутів переміщення іноземних та вітчизняних туристів для відвідування історико-туристичних об’єктів культури України. В межах даного проекту виникає необхідність залучати фахівців з логістики. Ірина Мошерова, яка у 2011 році закінчила Кременчуцький льотний коледж, відмітила професіоналізм та якість підготовки освітнього процесу викладачами коледжу. Стейкхолдер була задоволена наповненням освітньо-професійної програми «Логістика», та наголосила на важливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти. Зустрічі у межах круглого столу допомагають гаранту та робочій групі визначати потреби та вимоги роботодавців.