06.11.2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС на цикловій комісії загальноекономічних дисциплін зі студентами навчальних груп ООТдбср-18-1 було проведено ділову гру «Діяльність підприємницьких структур»  з  дисципліни «Основи економічної теорії».  Ділову гру організувала та провела викладач Старчик Наталія Валентинівна. В діловій грі взяли участь всі студенти навчальної групи ООТдбср-18-1:

Алєксєєнко Ю.Р., Гнатюк Р.М., Диба С.О., Кузьменко М.О., Кукоба А.І., Мальцева А.В., Махиня А.А., Мироненко Я.С., Олійник Н.К., Петрова В-Д.О., Піскун Д.О., Пісня Д.А., Прохорчук Р.І., Роєнко Є.А., Романовська Є.В., Савченко А.Р., Сітуліна Д.В., Сластьон А.Д., Сластьон І.Д., Шевченко С.С., Архіпова А.В., Білоковаленко В.В., Горева А.В., Дзюба Т.О., Меркулова У.О.

Мета проведення: сформувати у студентів уявлення про діяльність підприємців. Завдання ділової гри: змоделювати економічну поведінку господарюючих суб’єктів трьох видів підприємництва – виробничого, комерційного, фінансового. На основі економічних розрахунків була розглянута діяльність промисловця, торговця і банкіра, їх взаємозв’язок. Був визначений підприємницький дохід. Після проведення гри на занятті було проведено письмове опитування для закріплення логіки дій всіх вищезгаданих підприємців.

Дякуємо всім учасникам ділової гри! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог!