Регіональним представництвом КМЄС у Харкові у вересні-жовтні 2020 року проведено серію вебінарів для здобувачів вищої освіти, наукового та науково-педагогічного складу університету. Представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС також брали активну участь у цих вебінарах.

Експерти Регіонального представництва КМЄС ділилися власним досвідом та знаннями щодо найкращих практик країн ЄС у сфері правоохоронної діяльності, надавали змістові та вичерпні відповіді на запитання.

Після завершення вебінарів начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи КЛК ХНУВС Рустам Абрашитов та фахівець цього ж відділу Оксана Бугрій, а також викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Людмила Чижова, які проявили себе як найбільш активні учасники вебінарів від коледжу, отримали іменні сертифікати від Консультативної місії Європейського Союзу.

КЛК ХНУВС