У Кременчуцькому льотному коледжі Харкiвського національного університету внутрiшнiх справ представлено нового директора – Руслана Яковлєва. Він – випускник Кременчуцького льотного коледжа, згодом закінчив Кіровоградську державну льотну академію, має кваліфікацію «військовий льотчик» першого класу, проходив службу у військовій частині Національної гвардії України. Кар’єру завершив командиром цієї частини. Учасник АТО, має нагороди.

Нового очільника представив колективу проректор університету Володимир Шульга. Від імені ректора вишу полковника поліції Дмитра Швеця він побажав новопризначеному директору наполегливої роботи та успіхів у виконанні поставлених завдань. Цього ж дня відбулося спілкування новопризначеного директора та проректора університету з представниками засобів масової інформації. Володимир Шульга, зокрема, повідомив, що невдовзі коледж отримає від французьких партнерів макет вертольота Airbus Н225 та сучасний тренажер-симулятор для занять з курсантами. Руслан Яковлєв зазначив, що його головна мета – створення сучасних умов у коледжі для підготовки висококваліфікованих фахівців, які сумлінно працюватимуть за фахом, гідно нестимуть службу у підрозділах Міністерства внутрішніх справ України та інших структурах.

Колишній директор коледжу Олексій Котов продовжить свою роботу на посаді помічника ректора.

Захiд пройшов з дотриманням усіх карантинних вимог.

ВЗГ ХНУВС