Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Чижова взяла участь у вебінарі «The Unicheck educational community». Вебінар був проведений в рамка проєкту з обміну досвідом в диджиталізації освіти «The Unicheck educational community» за участі спікерів з провідних закладів освіти Харкова.

Вебінар був організований з метою обміну досвідом між викладачами щодо налагодження онлайн-навчання та академічної доброчесності. Провідні викладачі поділилися зі слухачами своїми напрацюваннями в диджиталізації процесу навчання, розповіли які інструменти використовують та як залучають студентів до академічної доброчесності. Дали поради та поділилися досвідом щодо створення університетського репозитарію.

Набутий досвід буде використаний для формування культури доброчесного навчання.

КЛК ХЇНУВС