3 жовтня з робочим візитом коледж відвідала делегація ХНУВС. Помічник ректора - голова профспілки Московець Валерій Іванович, начальник відділу кадрового забезпечення Безусий Вадим Вікторович, начальник відділу юридичного забезпечення Староста Віталій Іванович. Делегація оглянула навчальну базу коледжу та провела зустріч з колективом коледжу. На зустрічі виступили керівники підрозділів ХНУВС, розповіли про плани на майбутнє по розвитку коледжу та відповіли на запитання. Директор коледжу Котов Олексій Борисович від імені колективу подякував за зустріч та побажав розвитку Кременчуцькому льотному коледжу в складі Харківського національного університету внутрішніх справ по підготовці авіаційних кадрів для МВС України.