Викладачі циклової комісіїї філологічних дисциплін Кременчуцького льотного колледжу Людмила Чижова, Оксана Савченко, Наталія Коверсун та Оксана Гусарова взяли участь у вебінарі «Як досягти довіри та побудувати ефективні відносини між поліцією та громадянами», що був організований відділом міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ.

Спікером заходу виступив радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Юрій Міхалков (Регіональне представництво КМЄС у Харкові). Він поділився досвідом Болгарії та прикладами з власного життя, наддав поради як досягти довіри та побудувати ефективні відносини між поліцією та громадянами, відповів на запитання учасників вебінару.

КЛК ХНУВС