11 листопада 2019 року викладач циклової комісії менеджменту організацій транспорту, к.т.н., Головенський Володимир Васильович провів відкрите заняття у навчальних групах третього курсу ООТдбср-17-1 та ООТдср-18-2с з дисципліни «Організація міжнародних перевезень» за темою «Правові основи міжнародних перевезень вантажу». Під час проведення навчального заняття Головенський В.В. за допомогою наочного матеріалу повністю розкрив студентам питання щодо основних нормативно-правових засад регулювання міжнародних перевезень, правил та методик оформлення документації при здійсненні перевезення у міжнародному сполученні. Наприкінці заняття студенти із зацікавленістю ставили питання стосовно вивченої теми, на які Володимир Васильович надавав вичерпні відповіді. На занятті були присутні голова циклової комісії менеджменту організацій транспорту, к.е.н., Цимбалістова Олена Абдурахимівна та завідувач виробничої практики, к.т.н., Лісовенко Валентин Дмитрович.