Ректор університету Дмитро Швець провів зустріч з курсантсько- студентською радою Кременчуцького льотного коледжу. Він зазначив, що  керівництво вишу робить усе необхідне для належного забезпечення навчального процесу, покращення матеріально-технічної бази коледжу та побутових умов. Дмитро Володимирович також наголосив на необхідності дотримання карантинних заходів, пов’язаних із COVID-19, щоб убезпечити себе та своє оточення від небезпечної хвороби, та відповів на всі актуальні для курсантів і студентів запитання. Разом із ними ректор оглянув гуртожиток, кімнати, де мешкають курсанти і студенти, кімнати для самопідготовки, відремонтовані душові та кухні. Дмитро Володимирович знову нагадав молоді  про правила поведінки в умовах пандемії і побажав відповідально ставитися до навчання та здоров’я.

КЛК ХНУВС