12 листопада 2019 року викладачем циклової комісії менеджменту організацій транспорту Черніховою Оленою Сергіївною разом з начальником комерційного відділу Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Лісняком Василем Васильовичем було проведено бінарне заняття з дисципліни «Комерційна діяльність на транспорті» у групах третього курсу ООТдбср-17-1 та ООТдср-18-2с за темою «Організація транспортних перевезень вантажу». Під час заняття були розглянуті питання щодо основної сфери діяльності та послуг, які надаються комерційним відділом, описані основні транспортні документи. Лісняк В.В. розповів студентам про пріоритетні напрямки ведення комерційної роботи, методику складання договорів та основних документів на транспортних підприємствах, а наприкінці заняття надав студентам відповіді на питання, що їх цікавили.