Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник взяла участь у вебінарі на тему «Онлайн-інструменти для візуалізації матеріалу. Створення стрічки часу».

Вебінар провела директорка Центру освітнього консультування, освітня технологиня, наукова співробітниця НЦ «Мала академія наук України» Вікторія Косик, – авторка методичних рекомендацій щодо використання мультимедійного забезпечення в закладах освіти, цифрових лабораторій, електронних освітніх ресурсів.

Під час прямого формату вебінару спікерка ознайомила педагогічних працівників із видами онлайн-інструментів для візуалізації матеріалу та їх роботою, продемонструвала шляхи пошуку ресурсів для створення стрічки часу.

Набуті знання будуть застосовані викладачкою в освітньому процесі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС