Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Водолазська пройшла підвищення кваліфікації на платформі Prometheus з курсу «Жінки та чоловіки: гендер для всіх», що проведений викладачкою Києво-Могилянської академії Тамарою Марценюк.

Учасники курсу здобули знання та навички: фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору; уникати дискримінацій; краще розуміти свої права і способи їхнього захисту; активно та ефективно використовувати здобуті знання в публічних дискусіях та повсякденному житті; реалізовувати компетентнісну парадигму навчання, критичне та системне мислення.

Викладачка успішно завершила курс та отримала сертифікат. Набуті знання учасницею будуть використані в навчальній роботі коледжу.