Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла участь у вебінарі на тему «Смарт-спеціалізація». Захід організований для представників закладів вищої освіти, науково-дослідних установ за ініціативою Українського інституту міжнародної політики, Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України та Команди підтримки реформ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

В процесі вебінару були розглянуті основні питання зі смарт-спеціалізації: понятійний апарат та концепції, особливості смарт-спеціалізації в ЄС, приклади проведення смарт-аналізу за регіонами (економічний, інноваційний та науковий потенціали), механізм пріоритизації.

Учасників вебінару організатори будуть запрошувати до проведення спільних досліджень.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС