18 травня 2020 року Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ з робочим візитом відвідав проректор ХНУВС Анатолій Клочко. Метою візиту проректора було ознайомлення з життєдіяльністю коледжу в період карантину, рівнем підготовки до випускної атестації та нової вступної кампанії. Під час свого візиту, Анатолій Клочко разом з начальником поліції м. Кременчука Іваном Жуком провели огляд навчальних аудиторій та виробничих лабораторій першого  та другого навчальних корпусів, курсантського гуртожитку та медико-санітарної частини.

На аеродромі «В. Кохнівка» відвідали приміщення лабораторії авіаційного і радіоелектронного обладнання, льотного загону, ангару, тренажерного центру, навчально-тренувальний центр компанії «Хелітрейнінг Україна» та поспілкувалися з керівництвом центру. Проректор ХНУВС Анатолій Клочко надав практичну допомогу керівництву коледжа щодо підготовки навчально-матеріальної бази до нового навчального року та забезпеченню умов професійної підготовки кадрів.