4 листопада 2019 року у великому залі міської ради м.Кременчука відбулася зустріч-презентація керівництва міста та представників молодіжних громадських  організацій міста щодо впровадження програми для моніторингу аналізу та обміну даними щодо становища молоді, розроблення та оцінювання молодіжної політки, що реалізується на муніципальному рівні. Методологія розроблена експертами UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Інституту демографії і соціальних  досліджень ім. М.В.Птухи НАН України та базується на досвіді розрахунку Глобального Індексу Розвитку Молоді. На зустрічі були присутні міський голова Віталій Малецький та його заступники, представники громадської організації «Молодіжний парламент Кременчука», інших громадських організацій, учні шкіл, студенти та курсанти навчальних закладів нашого міста. Кременчуцький льотний коледж ХНУВС представляли заступник начальника відділу Володимир Головенський та курсанти коледжу. Після закінчення зустрічі курсанти поспілкувались з міським головою Віталієм Малецьким та зробили спільне фото.