Шановні учасники конференції! Від імені ректорату та Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ вітаю вас із початком І Міжнародної науково-практичної конференції «Авіація, промисловість, суспільство», присвяченої 60-річчю Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Керівництвом держави та МВС України приділяється велика увага підвищенню ефективності державного регулювання в галузі державної авіації і проведенню навчань спеціалістів льотного та льотно-технічного складу для подальшої експлуатації авіаційної техніки. Тому було прийнято рішення включити Кременчуцький льотний коледж до системи МВС України та на його базі створити єдиний авіаційний підрозділ, що буде готувати авіаційний персонал для потреб міністерства.

У червні 2019 р. Кременчуцький льотний коледж став структурним підрозділом Харківського національного університету внутрішніх справ. Сьогодні коледж є невід’ємною його частиною, безперечною гордістю регіону в освітньому середовищі та потужним двигуном авіаційної складової правоохоронної діяльності.

Кременчуцький льотний коледж один із найстаріших навчальних закладів регіону, який пройшов непростий шлях становлення. Згуртований і прогресивний колектив коледжу здатен виконувати всі найскладніші завдання і тим самим подавати чудовий приклад для наслідування. Курсанти та студенти коледжу навчаються та виховуються в атмосфері честі і порядності, стаючи безмежною гордістю та вірою в наше майбутнє.

Кременчуцький льотний коледж має славетну історію та великі досягнення в педагогічній і науково-дослідній роботі. У коледжі навчалися видатні космонавти О. А. Леонов, П. І. Клімук, В. В. Аксьонов, А. С. Левченко, пройшли підготовку більше 60 тисяч фахівців з країн СНД і близько 7 тисяч громадян із 77 інших країн світу, зокрема Австралії, Австрії, Великобританії, Німеччини, Ємену, Індії, Канади, Китаю, Мозамбіку, Перу, Польщі, США, Фінляндії, Японії тощо.

Особливістю науково-практичної конференції на базі Кременчуцького льотного коледжу є її першість у статусі міжнародної та організація на честь 60-річного ювілею закладу. Тематика наукового заходу є надзвичайно актуальною для нашого суспільства, а висвітлені питання та спільне їх вирішення – перспективними для розвитку авіації, промисловості, суспільства в умовах сьогодення.

Науково-теоретичне та практичне значення конференції зумовлюється передусім проблематикою питань, винесених на обговорення, що представлено в 14 основних напрямках роботи. У збірнику тез доповідей знайшли відображення 359 робіт з актуальних і дискусійних проблемних тем вітчизняних та зарубіжних учених, практиків, курсантів і студентів, розкриття яких сприятиме розвитку науки нової епохи, якісному відновленню її методології в мінливій реальності, пізнанню істини на основі глибинних етичних засад спілкування в суспільстві.

Сподіваюся, що конференція стане міцною платформою для висловлення власного бачення учасниками напрямків розвитку процесу підготовки правоохоронців у нашій державі, обміну досвідом між науковцями, практичними працівниками та їх колегами з інших країн, а потужний науковий потенціал учасників сприятиме досягненню поставленої мети. Бажаю всім плідної роботи, творчого натхнення, здоров’я, миру та добра!