Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Надія Подгорних та викладач циклової комісії української та іноземної мов Людмила Чижова Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ прийняли участь у вебінарі «Онлайн-інструменти для створення навчальних відео та скрінкастів» освітнього проєкту «Всеосвіта». На вебінарі учасники отримали знання та навички із:

• обізнаності в новітніх інформаційних та web-технологіях для створення освітньорозвивального середовища, що сприяє цілісному індивідуально-особистісному становленню;
  • використання сучасних онлайн-інструментів для створення навчальних відео;
  • реалізації інноваційної діяльності педагога за допомогою цифрових технологій;
  • активізації потенціалу цифрового інтелекту особистості в умовах реформування освіти.

Отриманні знання викладачі застосовують в педагогічній діяльності.