29.04.2020 р. в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС було проведено онлайн-засідання наукового гуртка студентів і курсантів “Мовні засоби опису наукової інформації — важлива складова професійної підготовки”. У засіданні взяли участь: керівник гуртка Савченко Оксана Анатоліївна, голова гуртка - курсант навчальної групи ТМдбср-17-2 Тарасенко Владислав та члени проблемної групи, курсанти навчальної групи ТМдбср-17-2 Артеменко Кирило і Компанієць Віктор. На онлайн-засіданні обговорені такі питання:

1. Участь курсанта навчальної групи ТМдбср-17-2 Компанійця Віктора у вебінарі на тему «Створення та ведення блогу на платформі “Всеосвіта”» 27.04.2020 р., проведений ТОВ “Всеосвіта”.
2. Слухали учасників гуртка щодо рівня готовності результатів науково-дослідної роботи за обраними темами.
3. Підведення підсумків роботи наукового гуртка студентів і курсантів за 2019-2020 н.р..

Слухали керівника Савченко Оксану Анатоліївну, голову гуртка Тарасенка Владислава і члена проблемної групи Артеменка Кирила.