Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кременчуцького льотного коледжу Оксана Борисенко взяла участь у вебінарі «Ігрові педагогічні прийоми: як пробудити в учнів інтерес до навчання» освітнього проекту «Всеосвіта». Основні фахові компетентності, що вдосконалювалися викладачем це вміння формувати у здобувачів вищої освіти здатність аналізувати, досліджувати та креативно мислити; здатність застосовувати ігрові техніки з метою підвищення ефективності процесу навчання; розуміння специфіки використання ігор та вправ націлених на формування в здобувачів освіти інтересу до навчання; знання і розуміння особливостей застосування нестандартних технік навчання для отримання бажаного результату. Отримані знання застосовуються викладачем в освітньому процесі.