24 квітня 2020 р. методист відділення авіаційного транспорту, енергетики та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Олійник пройшла навчання на курсах з цифрової грамотності для вчителів на online-платформі Міністерства цифрової трансформації України. Для удосконалення навчальної роботи слухач навчилася застосовувати такі інструменти, як: використання Google-календаря та online-розсилок, зберігання файлів у хмарних сховищах, створення online-презентацій, тестування та перевірка завдань, організація навчання та спілкування з використанням цифрових технологій, вдосконалення роботи в групах тощо. Після завершення курсу Олійник Людмилі виданий сертифікат, що засвідчив успішне засвоєння навчального матеріалу та проходження контрольного фінального тестування.