13 березня 2020 року на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки:творчість, майстерність, професіоналізм». До конференції долучилися викладачі циклової комісії української та іноземної мов Савченко О.А., Коверсун Н.А. та курсант навчальної групи ТМдбср-17-2 Тарасенко В.Р., які взяли участь у роботі секцій «Модернізація освітніх методик у навчальних закладах різних рівнів на сучасному етапі» та «Інноваційні технології сучасної освіти». Викладач Коверсун Н.А. підготувала  доповідь на тему «Творчий потенціал уроків української мови та літератури», а курсант Тарасенко В.Р. у творчому тандемі з викладачем Савченко О.А. – доповідь на тему «Університетсько –шкільні кластери. Світовий досвід та перспективи його адаптації в Україні. Участь курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС в екологічних кластерах».

Участь викладачів і курсантів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС  у науково-практичних конференціях -  це один із пріоритетних напрямків  наукової роботи викладацької та студентсько-курсантської спільноти навчального закладу.