23 квітня 2020 р. методист відділення авіаційного транспорту, електроенергетики та управління Людмила Олійник та викладач циклової комісії української та іноземної мов Людмила Чижова Кременчуцького льотного коледжу Харківського університету внутрішніх справ взяли участь у дискусійному клубі «Психологічні аспекти забезпечення діяльності офіцерів поліції», що організований відділом міжнародного співробітництва ХНУВС. Вебмінар присвячений актуальним питанням психологічного супроводу поліцейської діяльності. Основним спікером була пані Кріста Гранрот, радник/тренер з кримінальних розслідувань поліції Фінляндії. Мета вебінару – сприяти обміну досвідом між поліцейським відомством Фінляндії та працівниками ХНУВС і його філій.