14 квітня 2020 року викладачі циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Чижова та Людмила Іванченко прийняли участь в  онлайн Дискусійному  клубі англійською мовою на тему: "Боротьба з організованою злочинністю: досвід країн Європейського Союзу".

Вебінар був проведений для здобувачів вищої освіти та викладачів університету та його філій. Представниками Харківського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Старший радник з питань прокуратури Томас Мешкаускас поділився досвідом Литви у боротьбі з торгівлею наркотиками.
Радник з питань взаємодії поліції з громадою Лівіу Велича розповів про практику Румунії у боротьбі з торгівлею людьми.

Радники дали вичерпні відповіді на запитання учасників вебінару.