17 квітня працівники бібліотеки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС взяли участь у міському семінарі «Актуалізація фондів бібліотек: проблематика та шляхи вирішення», який проводила Кременчуцька міська публічна бібліотека. З вітальними словами виступили: в.о. директора Кременчуцької міської публічної бібліотеки Майдак Т.О. та доцент кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва КрНу ім. Остроградського Бутко Л.В.. Заслухали доповідь заступника директора КМПБ Сизон Н.А. про проведення підсумків діяльності бібліотек міста за 2023 рік. Завідувачка відділом методичної роботи КМПБ доповідала щодо актуалізації фондів бібліотек та ділилась прикладом роботи експертної комісії КМПБ з питань моніторингу видавничої та іншої продукції. Завідувачки відділів збереження фондів КМПБ та обробки документів КМПБ надавали консультації з приводу вилучення документів з фондів бібліотек та їх поповнення в контексті сучасних реалій. Завідувачка Філії №5 КМПБ поділилась прикладом креативного та практичного підходу до поповнення фонду бібліотеки. На завершення усі присутні обмінювались своїм досвідом актуалізації фондів та обговорювали проблемні питання.