На базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС в рамках наукового співробітництва проведено мотиваційний тренінг Петченко Мариною Валентинівною - к.е.н., керівником наукового відділу коледжу та Зось-Кіор Миколою Валерійовичем - д.е.н., професором кафедри менеджменту Полтавської аграрної академії. Мета заходу: підвищення рівня мотивації, лідерських якостей,  розвиток креативного мислення та виявлення наукового і організаційного потенціалу в студентської молоді.

Студенти дізналися:
про наукові заходи на території України та за її межами (конференції, конкурси наукових робіт, гранти);
про перспективи та переваги розвитку  наукової складової в студентські роки та її вплив на майбутнє;
як не втрачати мотивацію та працювати на результат.

Тренінг проведений з застосуванням  ігрових вправ та інструментарію неформальної освіти.