У березні 2024 року в Україні відзначають 210-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка – великого українського поета, художника, громадського діяча. Цей ювілей припав на часи найбільшого історичного протистояння незалежної української Держави з відкритою збройною агресією росії. Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» щороку проводить заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!». Цьогоріч захід проводився у форматі флешмобу в соціальній мережі «Фейсбук» з 04 по 09 березня.

З цієї нагоди здобувачі освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ доєдналися до флешмобу. Під керівництвом викладача філологічних дисциплін Сіори Віри Валеріївни, за участю викладачів циклової комісії економіки, соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін Сіори Андрія Сергійовича та Пузир Марини Сергіївни, курсанти навчальної групи ТМдбср-21-2 Кусяка Дмитро Володимирович, Полуектов Ярослав Дмитрович та студентка навчальної групи ООТдбср-22-1 Духно Аліна Сергіївна створили номер – читання поезій про Тараса Шевченка «Безсмертний наш сучасник». Виступ учасників флешмобу демонструє значимість кожного слова Тараса Шевченка, яке стало пророчим і актуальним: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»