УВАГА! Термін подачі тез-доповідей на V Міжнародну науково-практичну конференцію «АВІАЦІЯ, ПРОМИСЛОВІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО» подовжено до 06.05.2024

Запрошуємо Вас до участі в V Міжнародній науково-практичній конференції «АВІАЦІЯ, ПРОМИСЛОВІСТЬ, СУСПІЛЬСТВО», яка відбудеться 16 травня 2024 року на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Авіаційні системи та комплекси. Авіаційна та інформаційно-вимірювальна техніка. Сучасні засоби навігації.
  2. Авіоніка. Безпілотні літальні апарати.
  3. Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Авіаційно-космічні тренажери.
  4. Експлуатація повітряних суден і авіаційних двигунів.
  5. Сучасне комп’ютерне моделювання, математичні моделі та фізичні процеси у механічній інженерії.
  6. Медицина катастроф: психоемоційна та фізична підготовка фахівців у надзвичайних ситуаціях
  7. Електромеханіка та електроніка в авіації.
  8. Альтернативна енергетика для авіації. Перспективи розвитку в Україні.
  9. Охорона навколишнього середовища та поводження з пально-мастильними матеріалами.
  10. Інноваційні методи в науці, техніці та освіті.
  11. Філологічні та соціально-історичні проблеми суспільства: історія, сучасність, перспективи розвитку.
  12. Сучасні проблеми нормативно-правової системи України та країн світу.
  13. Економічні проблеми у кризисні періоди: менеджмент, економіка, логістика, фінанси і облік.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

до 16 квітня 2024 року надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції [email protected] пакет таких документів:

– заявка учасника конференції згідно зі зразком (Файл ПРІЗВИЩЕ_заявка.doc);

– текст тез доповіді (Файл ПРІЗВИЩЕ_тези.doc).

КОНТАКТНА ОСОБА

Рудь Юлія Леонідівна, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи та гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, телефон +380967010755 (телефон, ViberTelegram), 39605, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Перемоги 17/6, навчальний корпус № 2, каб. 210.

2024 Запрошення на Міжнародну конференцію КЛК ХНУВС

2024 Invitation to the International Conference KFC KHUIA