23 лютого 2024 року викладачем циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки, спеціалістом вищої категорії, канд. хім. наук, доцентом Козловською Тетяною Федорівною було проведено бінарне заняття для здобувачів 4 курсу, група ТПМдбср-20-1 освітньо-професійної програми «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення ПММ» освітньо-кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр, галузь знань 27 «Транспорт», спеціальність 272 «Авіаційний транспорт».

Бінарне заняття  проводилось з навчальної дисципліни «Техніка безпеки при роботі з пально-мастильними матеріалами, пожежна безпека при заправці повітряних суден», тема бінарного заняття: «Вимоги виробничої санітарії при роботі з пально-мастильними матеріалами». Бінарне заняття відбулося за участю начальника зміни ‒ керівника аварійно-рятувального підрозділу аеродрому «Велика Кохнівка» Царенка Олександра Олександровича, який ознайомив здобувачів освіти із засобами індивідуального і колективного захисту при роботі з ПММ, вимогами безпеки при дії шкідливих і небезпечних чинників під час заправки повітряних суден, на послідовність виконання операцій під час заправки пально-мастильними матеріалами і  необхідність врахування якості пального.

Здобувачі освіти отримали  відповіді  на запитання стосовно вимог безпеки до інженерного обладнання для заправки повітряних суден, організації роботи із забезпечення пожежної безпеки на авіаційних підприємствах і на авіаційно-технічній базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.