15 лютого 2024 року відбулася зустріч курсантів коледжу, з представниками Державної Прикордонної Служби України. Південного регіонального управління (м.Одеса) Південне регіональне управління, є територіальним органом Адміністрації Державної прикордонної служби України згідно компетенції, визначеної законодавством України, виконує завдання щодо забезпечення недоторканності кордону, запобігання конкретним злочинам та адміністративним правопорушенням, пов'язаним з протиправною діяльністю на кордоні, їх виявлення, припинення, здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення.

До нас завітали: штурман першої авіаційної ланки старший лейтенант Довгий М.П., бувший випускник нашого коледжу лейтенант Гордиман М.М., старший льотчик -штурман ПС екіпажу, лейтенант Цюрпіта Я.Ю.
Зустріч відбулася в більш дружній атмосфері, багато було запитань на які курсанти отримали всі свої відповіді. Для наших випускників є, на даний час, низка вакансій.  Біля 12 курсантів виявили зацікавленість та залишили свої дані представнику ДПСУ.

Будемо і надалі проводити такі зустрічі!