Завідувач клубу відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Булат (представник від України) - хормейстер, співачка, режисер, видатний діяч культури та мистецтв, автор багатьох пісень, художній керівник народних колективів -”Славутяни” (Кременчуцький район) та "Крила" Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Культурно-освітній центр Фаворит Фест пропонує відкритий онлайн конкурс, де все прозоро, є групи спілкування з батьками та викладачами, прописані члени журі, конкурс, на якому можна побачити та прослухати всіх конкурсантів, отримати на кожен конкурсний номер професійну рецензію та відкриті бали. Що отримають діти? Мотивацію, гарні враження та емоції від рецензій та прослуховування інших конкурсантів, позитивний настрій, бо присвятили конкурс до Дня Закоханих, а також, ексклюзивні авторські нагороди, подарунки та сертифікати для викладачів.