Сьогодні  09.02.2024 року у Кременчуцькому льотному  коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі відбувся День відкритих дверей для випускників 11 класів Полтавської та Кіровоградської областей.
Гості мали можливість дізнатися основну інформацію про умови вступу до коледжу, навчання та проживання . Під кінець зустрічі задавали запитання нашим здобувачам освіти та адміністрації закладу.  Ми сподіваємося, що наші спільні зустрічі не пройдуть даремно. Хочемо повідомити Вас, що Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ проводить набір за спеціальностями:
272   «Авіаційний   транспорт» (пілот);
272 «Авіаційний транспорт» (оператор безпілотних літальних апаратів);
272 «Авіаційний транспорт» (технік-механік);
272 «Авіаційний транспорт» (технік-механік аеродромної служби пально-мастильних матеріалів);
141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (електромеханік);
173  «Авіоніка» (технік-електрик).
Відкрито нову спеціальність:
172 «Електронні комунікації та радіотехніка», освітньо-професійна програма «Електронні системи i технології радіоелектронної боротьби».
Набір на вищезазначені спеціальності проводиться на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) i здобутої раніше фахової передвищої або вищої освіти.
Телефон для звʼязку +380 (97) 922 14 33 Руслана Бабіна