24 січня 2024 року працівники відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ організували зустріч із льотчиком армійської авіації сухопутних військ ЗСУ, майором — Максимом Чайкою. У 2016 році він потрапив до 18-ї бригади армійської авіації, де проходить службу і по сьогоднішній день. Літає на гелікоптерах типу Мі-8, Мі-24, Мі-2. Нині військовий вже є кавалером ордену Богдана Хмельницького, він має три нагороди. Максим Чайка спочатку працював на Південному напрямку, крім того, відомо, що він брав участь у боях на острові Зміїний разом з підрозділами Головного управління розвідки Міноборони та Службою безпеки України.

Здобувачі освіти почули багато цікавих історій, зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері.