Представниця Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, завідувачка відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Оксана Савченко, взяла участь у Всеукраїнській виставці «Борщ. Українські гастрономічні смаколики», яка відбувалася у Кременчуцькій міській художній галереї у період з 8 грудня по 31 грудня. Вона представила до перегляду відвідувачів виставки колекцію старовинного керамічного посуду, яку збирала та вивчала протягом 15 років, подорожуючи регіонами України. Це посуд, яким користувалися, готуючи українські страви та подаючи їх на стіл. У колекції є кераміка з Опішні, що на Полтавщині, Бобринця, що на Вінничині, Василькова, що на Київщині, Косова та Космача, що на Івано-Франківщині, Львівщини. Це горщики, глечики, макітри, миски, кухлі, барильця, слоїки. Також до експозиції наданий посуд з дерева та плетені кошики з очерету та лози. Враження від виставки неймовірні та хвилюючі, бо вперше поділилася захопленням і любов’ю до старожитностей, перебуваючи в атмосфері людей, залюблених у традиційну гастрономічну культуру. Окрасою виставки стали картини митців і мисткинь, які зобразили у своїх роботах традиційні страви української кухні – борщ, хліб, галушки, вареники, пироги, крученики, пампушки, шпундру з буряками, качану кашу, печеню, голубці, сало. Принагідно дякую Кременчуцькій міській художній галереї за можливість представити зібрання старожитностей на Всеукраїнській виставці!