5 грудня 2023 року для здобувачів освіти навчальної групи Пдср-20-1б Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Аеронавігація»  освітньо-професійного ступеня бакалавр галузі знань 27 «Транспорт» за спеціальністю 272 «Авіаційний транспорт» викладачем циклової комісії аеронавігації, викладачем вищої категорії Світланою Дроздовою та командиром повітряного судна – пілотом-інструктором I авіаційної ланки на вертольотах Мі-2 та Airbus Helicopters Н-125 авіаційного загону навчально-тренувального центру з підготовки авіаційного персоналу КЛК ХНУВС Юрієм Рубаником  було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Аеродроми» на тему «Аеродроми та їх класифікація».

Під час бінарного заняття Юрій Рубаник разом із здобувачами освіти розглянули ознаки, за якими класифікуються аеродроми цивільної авіації. Він розповів про те, що аеродроми поділяються за видами поверхні злітно-посадкової смуги, за характером використання, за призначенням, розташуванням та використанням екіпажами при польотах по трасам. Покладаючись на власний досвід, Юрій Рубаник ознайомив здобувачів освіти з тим, що аеродроми бувають базові, проміжні, запасні, аеродроми вильоту і призначення.

Викладач Світлана Дроздова продемонструвала  складові частини аеродромів, які складаються з двох зон: льотної та службово-технічної, які забезпечують роботу авіації. Завершуючи проведення бінарного заняття, Юрій Рубаник відповів на численні запитання здобувачів освіти про використання повітряного простору аеродромів, який ділиться на верхній і нижній в залежності від висоти.