Нещодавно бібліотека Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС поповнилась навчальними посібниками, написаними викладачами коледжу: «Вступ до електротехніки та електроніки» та «Експлуатація авіаційного і радіоелектронного обладнання вертольоту МІ-2». Посібники призначені для самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальностей 272 Авіаційний транспорт та 173 Авіоніка. Також з цими повнотекстовими виданнями можна ознайомитися в електронній бібліотеці КЛК ХНУВС в розділі 62. Техніка. Технічні науки – Транспорт. Повітряний транспорт – 629.735 Гелікоптери та 621.3 Електрика. Електротехніка.

Бібліотекарі щиро вдячні цикловій комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, а саме голові комісії Стущанському Юрію Васильовичу за поповнення фонду фаховою літературою.