04.12.2023 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ завідувачкою відділення загальноосвітньої підготовки Юлією Кошевою спільно з Центром життєстійкості «Місце сили», представниками батальйону патрульної поліції в м.Кременчуці УПП в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, начальником відділу реалізації молодіжної політики управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, депутатом Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від Політичної партії «Слуга Народу» Ігорем Штефаном з метою підвищення обізнаності здобувачів освіти щодо дотримання заходів безпеки був проведений тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми». На тренінгу були присутні здобувачі навчальних груп ТМдбср21-2, ТМдбср21-1, ТЕдбср20-1, ТПМдбср20-1, Пдср21-1, а також старша наукова співробітниця наукової роботи та гендерних питань Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Рудь.

Організатори тренінгу зупинилися на нормативно-правовій базі з протидії торгівлі людьми, представили презентацію щодо підвищення вразливості населення до потрапляння в ситуації торгівлі людьми, експлуатації та гендерно-зумовленого насильства в умовах війни.

Під час тренінгу учасники були ознайомлені з ситуацією щодо торгівлі людьми в Україні та в світі, особливостями надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, переглянули відео «Навіть ти», ролики соціальної реклами «Тобою скористалися» та ознайомилися з рекомендаціями щодо застосування критеріїв для виявлення осіб, що постраждали від торгівлі людьми. В кінці тренінгу організатори розповсюдили буклети та плакати, які містять інформацію, куди можна звертатися за допомогою постраждалим від торгівлі людьми.

Дякуємо всім учасникам та організаторам тренінгу!