Фонд бібліотеки КЛК ХНУВС поповнився корисними та цікавими навчально-методичними посібниками. Заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи Губачов О.І. подарував бібліотеці коледжу навчально-методичні посібники «Використання Вікіпедії та сестринських вікіпроєктів в освітньому просторі» та «Вікіпедія для навчання». Посібники були видані громадською організацією «Вікімедіа Україна» та освітньою командою Фонду Вікімедіа. У посібнику «Використання Вікіпедії та сестринських вікіпроєктів в освітньому просторі» вперше комплексно представлено досвід роботи з матеріалами Вікіпедії в українському освітньому просторі. Автори цього посібника – українські педагоги, які успішно використовують матеріали вільної онлайн-енциклопедії та її сестринських вікіпроєктів у своїй роботі. У посібнику представлені вікіуроки, вікіпроєкти та додаткові можливості використання Вікіпедії. Посібник «Вікіпедія для навчання» допоможе дізнатися більше про саму Вікіпедію та її роль у навчанні. Посібник «розповість», як вивчати статтю Вікіпедії, визначати її основні елементи та оцінювати якість зібраної у ній інформації, також завдяки посібнику можна дізнатись про нові способи допомогти учнівству в розвитку ключових навичок ХХІ століття за допомогою Вікіпедії. Посібники стануть у пригоді як викладачам та здобувачам освіти, так і всім, хто цікавиться особливостями використання Вікіпедії. Методичні матеріали чекають на усіх бажаючих у бібліотеці коледжу.