Викладачем циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, Михайлом Рижиком та викладачем кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доцентом, к.т.н. Олексієм Юрком для здобувачів 3 курсу спеціальності 173 «Авіоніка» освітньо-професійної програми освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр «Експлуатація авіаційних електрифікованих комплесів» (навчальна група ТЕдбср-21-1) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» за темою: «Електрична ємність».

Здобувачі вищої освіти ознайомилися з поняттям електричної ємності провідників, повторили та поглибили свої знання про конденсатори та їх основні поняття, також було розглянуто, як відбувається заряд і розряд конденсаторів, їх способи з’єднання та застосування. Олексій Юрко розповів багато цікавих аспектів, які стосуються даної теми при цьому він максимально пов’язував даний матеріал з практичним використанням електричної ємності у повсякденному житті, наводячи ґрунтовні приклади із свого досвіду, з метою зацікавлення та концентрації здобувачів освіти на даній темі.

Наприкінці заняття спеціаліст відповів на багаточисленні запитання здобувачів.